• AKTUALITY
  • OBEC
  • FIRMY A ORGANIZÁCIE
  • KULTÚRA
  • DOKUMENTY
  • KONTAKT
slider

Kontakt:

Napíšte nám:

Šport

MEDZINÁRODNÝ VOLEJBALOVÝ TURNAJ 2018

V našej obci sa stal okrem futbalu a stolného tenisu veľmi populárnym športom  aj volejbal. Dňa 21.7.2018 sa konal v rámci podujatia „Stredanské leto“ už 3. ročník turnaja amatérov, čo je dôkazom, že tento šport láka tak mladých ako aj staršie ročníky.

Dejiskom turnaja bola telocvičňa, ktorá je súčasťou Základnej školy v Strede nad Bodrogom a hlavnými organizátormi boli Marika Rugovská a Patrik Čizmadia. Na tomto turnaji sa celkovo zúčastnilo 6 družstiev a keďže boli družstvá aj zo zahraničia, turnaj sa mohol označiť za medzinárodný. Okrem 2 družstiev zo Stredy nad Bodrogom sa zúčastnili turnaja aj družstvá z Kráľovského Chlmca, Modry, ale aj z Maďarska či Poľska.

Družstvá sa okrem hráčov museli vysporiadať aj s mimoriadnym teplom, no ich „boj“ zmierňovali bufetové stoly, kde mali k dispozícii okrem chladených nápojov aj čerstvý melón, domácu údenú slaninku, či domácu klobásku. Na obed sa mohli členovia družstiev tešiť na vynikajúci guľáš z diviny, ktorý zabezpečil Penzión Zlatá putňa, či lahodnú pizzu od Gabi gyros.

Všetky zápasy sa odohrali v priateľskom duchu, ale zároveň boli dodržané aj všetky pravidlá hry. Hráči všetkých družstiev sa museli pobiť o každý jeden bod a o každý zápas. Hralo sa na 2 víťazné sety, ale takmer vždy sa musel odohrať aj tretí, rozhodujúci set, čo je dôkazom, že družstvá boli hráčskou kvalitou veľmi vyrovnané. Diváci tak mohli vidieť veľmi kvalitné zápasy na vysokej úrovni, plné silných smečov, presných prihrávok a nepremožiteľných blokov. Pre domácich nebolo ľahké v týchto zápasoch zdolávať súperov a tak B – skupina zo Stredy nad Bodrogom, ktorú tvorili prevažne seniorskí hráči, obsadili 5. miesto. Naopak A – skupina zo Stredy nad Bodrogom, zložená z mladých hráčov bola na turnaji najúspešnejšia a tak sa mohli tešiť zo zlatých medailí.

Vďaka tvrdej práci usporiadateľov, veľkorysosti sponzorov a vysokej úrovni zápasov sme tak mohli zažiť príjemný deň plný zážitkov. Sláva víťazom, česť porazeným!

Dotoho Streda nad Bodrogom! Len tak ďalej!   

    

  


 

MAJSTROVSTVÁ SLOVENSKA V NATURÁLNEJ KULTURISTIKE 2017

Gergő  CSÁKÓ, nar. 12.07.1994

Bytom: Hlavná 315/299, Streda nad Bodrogom

20. mája 2017. na súťaži Majstrovstvá Slovenska v naturálnej kulturistike skončil na 2. mieste v JUNIOR kategórii a v tom istom čase skončil na 4. mieste v kategórii MUŽI DO 180cm.

    

   


 

AMATÉRSKY HOKEJOVÝ TURNAJ 2017

Dňa 4. marca 2017 v Sátoraljaújhelyi sa uskutočnil IV. Amatérsky hokejový turnaj, na ktorom sa zúčastnili aktívni hokejisti našej obce.

Menovite:

Ján Čizmadia

Patrik Čizmadia

Erik Čizmadia

Ladislav Tóth

Ladislav Janik

Norbert Čákó

Csaba Čákó

Norbert Matusz

Attila Nagy

Erik Balogh

Gyula Kornyitás

Alexander Szabó

Andrej Szalai

Juraj Kék

Tibor Kovács


 

Športová streľba

Július Vass ml., nar. 7.4.1990

Bytom: Streda nad Bodrogom, Kamenecká

 V roku 2009 a 2010 v 1. desiatke najlepších strelcov Slovenskej republiky.

      

Oznamy miestneho rozhlasu:

Fotogaléria:

Novinky:

Naptár:

Kurzy valút:

Počasie:

Správy SME: